Gökçelik'e NOSAB'ın 20'nci yılında 2 ödül...

2 dk okuma süresi
Paylaş

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nin (NOSAB) kuruluşunun 20'nci yılı dolayısıyla düzenlenen organizasyonda Gökçelik, ihracat ve ciro ödüllerine değer görüldü. Gecede ayrıca NOSAB İdari Hizmet Binası'ndaki konferans salonuna 'Yalçın Aras Konferans Salonu' ismi verildi
Üretim, istihdam ve ihracat performansıyla Bursa ve Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlayan Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nin (NOSAB) kuruluşunun 20’nci yılı münasebetiyle geçtiğimiz günlerde bir kutlama yemeği düzenledi.

NOSAB İdari Hizmet Binası bahçesinde NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı, NOSAB Müteşebbis Heyet Başkanı Yalçın Aras ile NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Erol Gülmez'in ev sahipliğinde düzenlenen kutlama yemeğine; Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Demir, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz başta olmak üzere OSB Başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bölge sanayicileri katıldı.

Gecede; 20 yıl boyunca Nilüfer Sanayi Bölgesi için emeğini esirgemeyen isimlere plaketleri verildi. Ayrıca gecede, genç istihdamı, kadın istihdamı, genel istihdam, ihracat ve ciro kategorileri olmak üzere 5 ayrı kategoride başarı sağlayan 80 firmaya ödülleri takdim edildi. Gökçelik de ihracat ve ciro kategorilerinde iki ayrı ödüle değer görüldü.

NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve NOSAB Müteşebbis Heyet Başkanı Yalçın Aras, "Kurumların başarılı olmasında yasaların da büyük önemi var. Böyle olmasaydı NOSAB ve benzeri yerler olamazdı. 2001 yılında kurduğumuz NOSAB'ı bugünlere getirmeyi başardık. Bu süreçte sosyal sorumlulukları asla unutmadık" diye konuştu.

Gecede ayrıca Yalçın Aras'a bir sürpriz yapıldı. NOSAB İdari Hizmet Binası'ndaki konferans salonuna Yalçın Aras Konferans Salonu ismi verildi.