KURUMSAL

Kronoloji

Gökçelik serüveni; bir daktilo, bir masa ve bir telefonla başlamıştı. 45 yıl önce kurucusunun merakı, azmi, hırsı, tutkusu ile hayata meydan okudu ve 1976 yılında kurucusu Yalçın Aras'ın eline doğmuştur.

Hakkımızda

Gökçelik, kurulduğu günden bu yana geçen 45 yıllık zaman diliminde Türkiye perakendesinin ve endüstrisinin, geçirdiği gelişim sürecinin içinde bulunmuş ve bu sürecin bir parçası olmuştur.

Politikalarımız

Gökçelik çalışanlarının sevgisini kazanmış bağlarını güçlü tutan bir aile şirketidir. Memnun müşteri odaklı çalışarak, teknolojinin getirdiği yeniliklerle kendini sürekli iyileştirerek, en uygun ve en ekonomik çözümlerle üretim yaparak adını dünyaya duyurmuş büyük bir markadır.

Başkan Mesajı

Dirayetli olmak, kararlı olmak, dürüst olmak, meziyetli olmak, sözünde durmak, işinin başında olarak çalışmak, çalışmak, çalışmak. Gökçelik tutkusu ve işine olan bağlılığı ile örnek bir marka olmuştur.

Sosyal Sorumluluk

Gökçelik ailesi, kurumsal sorumluluk ilkelerini ve konunun toplum için öneminin bilinci ile hareket etmektedir. Projeden üretime fayda sağlayacak sürdürülebilir bir yaşam anlayışını dikkate alarak hizmet vermektedir.

İhracat

Dünya’nın 50'den fazla ülkesine ihracat yapan dev bir sanayi kuruluşu haline gelmeyi başaran Gökçelik, raf ve sergileme üniteleri üretmek üzere kurulmuştur.