Hakkımızda

HAYALDEN GERÇEĞE
RAFIN OLDUĞU HER YERDE...

Raf ve sergileme üniteleri üretmek üzere 1976 yılında kurulan Gökçelik, kurulduğu günden bu yana geçen 45 yıllık zaman diliminde Türkiye perakendesinin ve endüstrisinin, geçirdiği gelişim sürecinin içinde bulunmuş ve bu sürecin bir parçası olmuştur.

MİSYON

Depo ve raf sistemleri, market teşhir ekipmanlarıyla ilgili müşteri hayallerini yaratıcı tasarımlarla süsler, dijital ve akıllı teknolojilerle üretir, sürdürülebilirlik ve kalite anlayışıyla dünyanın farklı ülkelerindeki müşterilerine katma değer yaratarak gerçeğe dönüştürür. 

VİZYON

Yeni nesil teknolojiler ile üreten, dijital çağın yeniliklerini hayata geçiren, sürdürülebilirlik ilkesiyle sektörün ihtiyaçlarına çözüm üreten bir dünya markası olmak.

DEĞERLER

  • Sürdürülebilirlik

UN Global Compact üyesi olarak, Birleşmiş Milletler Kurulu’nun kabul ettiği 17 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını (SKA) benimsemek. Yeni iş modelleri, yatırımlar, yenilikçilik, inovasyon, yeni dijital teknoloji uygulamaları ve iş birlikleri ile SKA’ların başarıya ulaşmasına destek olmak.

1- Yoksulluğa Son

2- Açlığa Son

3- Sağlıklı Bireyler

4- Nitelikli Eğitim,

5- Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

6- Temiz Su ve Sıhhi Koşullar

7- Erişilebilir ve Temiz Enerji

8- İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme

9- Sanayi Yenilikçilik ve Altyapı

10- Eşitsizliklerin Azaltılması

11- Sürdürülebilir Şehir ve Yaşam Alanları

12- Sorumlu Tüketim ve Üretim

13- İklim Eylemi

14- Sudaki Yaşam

15- Karasal Yaşam

16- Barış Adalet ve Güçlü Kurumlar

17- Hedefler için Ortaklıklar

  • Yenilikçilik

Dijital dönüşüm, yeni nesil teknolojiler, akıllı ürünler, müşteri odaklı özel tasarımlar, hizmet anlayışı, kalite süreçleri, müşteri memnuniyeti, insan kaynakları, iletişim çalışmaları, yatırımlar, yaratıcılık, sanal mağazacılık, AR-GE ve ÜR-GE faaliyetleriyle sektörde öncü olmak.

  • Güvenilirlik

Üretim ve hizmet tüm iş süreçlerinde yasalara ve etik kurallara uymak, dürüst ve açık iletişimle zamanında beklentilere karşılık vermek.

  • Kalite ve Sürekli İyileştirme 

Toplam kalite yönetimini tüm iş süreçlerinde uygulamak. Müşteri odaklılık, üretim, toplam kalite yönetimi, otomasyon, ürün geliştirme, hizmet, iletişim, insan kaynakları, yeni teknolojiler, dijital dönüşüm, yeni fikirler, tasarımlar, yatırımlar, verimlilik, hizmet anlayışı, öneri sistemi gibi tüm süreçlerde sürekli iyileştirme yapmak.

  • Duyarlılık, Saygı, Adalet, Özveri

İnsana, çevreye, doğaya, topluma; duyarlı, saygılı, adaletli ve özverili olmak. 

  • Farklılıklardan güç almak

Farklı kültür, dil, din, ırk, cinsiyet, kişilik, teknolojiler, tasarım ve yaratıcı fikirlerden güç almak, çalışan gelişimini desteklemek ve başarıya ulaşmak.