Yalçın Aras tecrübelerini üniversitelilerle paylaştı

1 dk okuma süresi
Paylaş

Bursa Uludağ Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu (ULİT) tarafından bu yıl on ikincisi düzenlenen ve iki gün süren Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi'nin konuşmacaları arasında yer alan Gökçelik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, tecrübelerini gençler ile paylaştı.

Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu öğrencilerinin on iki yıldır kesintisiz olarak sürdürdüğü Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi bu yıl “Geleceğini Yeniden Yaz, Sınırlarını Aş” temasıyla Uludağ Üniversitesi Görükle Yerleşkesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde gerçekleşti.

Sektörlerin önde gelen şirketleri ve üst düzey yöneticileri ile öğrencileri buluşturan etkinliğe konuk olan Yalçın Aras, iş yaşamında yakaladığı başarının sırlarını öğrenciler ile paylaşırken onlara iş hayatı ile ilgili önemli tavsiyelerde bulundu. Gökçelik şirketinin kuruluş hikayesi, iş hayatında karşılaştığı zorluklar ve başarıyı yakalamak için verdiği mücadele hikayesini paylaşan Aras, mezun olduktan sonra iş hayatına atılacak olan gençlere pek çok önemli tavsiyede bulunurken gençlerin sorularına da cevap verdi.