Rafiste.com perakendecilerle buluştu

2 dk okuma süresi
Paylaş

Soysal tarafından 29-30 Mayıs tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde “Dijital Dönüşümde Sonraki Aşama” ana temasıyla düzenlenen “Perakende Günleri” etkinliği başladı. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından sektör lideri konuşmacıların yer aldığı etkinlikte stand açan Gökçelik, e-ticaret yatırımı rafiste.com’u tanıttı. Perakende Günleri, perakendecilerden AVM’lere, e-ticaret ve teknoloji firmalarına, sektörün tedarikçilerine, perakende ve dijital ticaret ekosisteminin en büyük etkinliği olarak anılıyor.

Raf ve depo sistemleri üretimi konusunda Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Gökçelik, Perakende Günleri etkinliğinde açtığı stand ile yeni e-ticaret yatırımı olan rafiste.com’u tanıttı.

Fabrika, market, depo, iş yeri, ev ve hobi olmak üzere geniş perspektifte pek çok ürünü online platformda tüketiciler ile buluşturan Gökçelik, üretimde gerçekleştirdiği dijitalleşmeyi satış kanallarına da taşımayı başardı.

Perakende, toptan veya proje bazında ürün ve hizmetler sunan sitenin hedef kitlesi 7’den 70’e herkesi kapsıyor.

E-ticaret yatırımı hakkında bilgi veren Gökçelik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras “şirketimizde göreve gelen ikinci kuşak ile birlikte biz de teknoloji ve dijitalleşme alanındaki dönüşümümüzü hızlandırdık. Temellerini 2023 yılını attığımız ve hızla geliştirerek tüketicilerin hizmetine sunduğumuz rafiste.com yatırımımız beklediğimizden de iyi bir performans sergiliyor. Market arabasından hasır sepete, depo rafından banyo, mutfak araç gereçlerine kadar binlerce ürünü tüketiciler ile buluşturduğumuz e-ticaret platformumuzda ayrıca Gökçelik Ar-Ge ve tasarım ekibi tarafından hazırlanmış özel tasarım ürünleri de yine burada sergileme imkanı buluyoruz. Bu alanda yatırımlarımıza devam ederek e-ticaret pastasından alacağımız payı büyütmeye gayret göstereceğiz” dedi.

Standa gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirten Aras rafiste.com’un yeni bir doğmuş bir bebek olarak gördüklerini ve bu alanda yatırımlarını sürdürerek gelişmesi için gerekeni yapacaklarını belirtti.